Telewizja przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej  w dzisiejszych czasach są obowiązkowe w niektórych obiektach użyteczności publicznej. Są też doskonałym uzupełnieniem systemów alarmowych a niekiedy są  stosowane zamiast alarmu ..

Tak jak w każdej dziedzinie którą się zajmujemy oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie telewizji przemysłowej dla domu , obiektów biurowych i przemysłowych oraz publicznych (np: stadiony, dworce, hale widowiskowe) , to znaczy  projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.

Gdy czujesz się zagrożony, obawiasz się kradzieży w firmie, domku letniskowym, obawiasz się o bezpieczeństwo swoich bliskich kiedy Ty jesteś w pracy skontaktuj się z nami . My zainstalujemy odpowiedni system kamer .

Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.

 


Systemy telewizji które oferujemy możemy podzielić na dwie grupy:

  1. Systemy analogowe - tutaj stosowane są cyfrowe rejestratory ale obraz z kamer jest dostarczany sygnałem analogowym .
  2. Systemy telewizji IP - w tym przypadku sygnał wideo przesyłany jest do rejestratora przez sieć LAN lub internet natomiast sam rejestrator jest  zaawansowanym  urządzeniem przypominającym w budowie macierz dyskową .
Obie grupy sprzętu różni przede wszystkim  jakość rejestrowanego obrazu  ( nie wnikając w szczegóły techniczne) a także dzieli je ogromna przepaść cenowa.

Telewizja dozorowa z kamerami analogowymi
Oferujemy rozwiązania ekonomiczne . Rejestratory cyfrowe i kamery wielu producentów których nie sposób wszystkich wymienić. Ogromna ilość modeli kamer pozwala nam na dobór najlepszego rozwiązania dla konkretnego obiektu . Sprzęt który oferujemy zawsze ma możliwość jednoczesnego podglądu  i zapisu , zdalnego podglądu i archiwizacji nagrań , archiwizacji nagrań na dysku USB, obsługę od 4 do 16 kamer jednocześnie, pracę w nocy przy znikomym oświetleniu.

Rozwiązania IP
Przy systemach IP oferujemy sprzęt i oprogramowanie marki SURVEON  I TRUEN.
  • NVR – Network Video Recordery – urządzenia do zapisu materiału video z kamer. Urządzenie z definicji jest podłączone do sieci IP i dedykowane do archiwizowania danych. Najczęściej systemy oparte na NVR’ach pracują w architekturze Klient-Serwer, gdzie Klientem jest stacja robocza operatora podłączona do sieci IP
  • ENCODER - Wideo serwer IP -to profesjonalne urządzenie sieciowe, pozwalające na przekształcenie obrazu z jednej lub kilku kamer analogowych CCTV na strumień wideo przesyłany poprzez IP.
  • Kamery sieciowe IP -to zawansowane technicznie urządzenie wizyjne, będące swojego rodzaju połączeniem kamery i komputera. Kamery IP oferują rejestrację i transmisję obrazu na żywo bezpośrednio przez sieć IP, umożliwiając uprawnionym użytkownikom obserwację na miejscu lub z oddalonego stanowiska, zapisywanie i zarządzanie materiałem wizyjnym za pośrednictwem infrastruktury sieci opartej na standardowym protokole IP.
  • VMS - oprogramowanie służące do zarządzania systemem CCTV
  • VCA - Analiza zawartości obrazu - Analiza służąca bardziej efektywnemu wykorzystaniu systemu Telewizji Dozorowej, gdzie szczególne zdarzenia są sygnalizowane w systemie i dzięki temu operator systemu lub osoba uprawniona może podjąć właściwe dla danej sytuacji działanie.


 
Reklama